O mnie

Kilka słów o mnie

Nazywam się Karolina Naguszewska i jestem fizjoterapeutką. W 2009 roku obroniłam prace magisterską na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Jednak moja praca w zawodzie fizjoterapeuty trwa od 2004 roku, kiedy ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe.

W swojej pracy wykorzystuję różne metody, które dostosowuję indywidualnie do potrzeb Pacjenta. Pracuję na tkankach miękkich oraz korzystam z elementów terapii manualnej holistycznej w leczeniu zaburzeń czynności narządu ruchu, które najczęściej objawiają się dolegliwościami bólowymi w różnych częściach ciała.

Terapia, którą prowadzę, odbywa się według modelu holistycznego, dlatego kładę nacisk na ocenę całego organizmu ludzkiego. Podczas indywidualnej sesji wykorzystuję dostępną wiedzę medyczną, starając się przede wszystkim leczyć przyczyny problemu związanego z narządem ruchu, z którym zgłasza się Pacjent.

Moja praca daje mi wiele satysfakcji i w dużej mierze przyczynia się do osobistego rozwoju. Systematycznie poszerzam wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych. Z każdym dniem odkrywam nowe możliwości i wykorzystuję je w codziennej pracy z osobami cierpiącymi z powodu dolegliwości narządu ruchu.

Sanus Karolina Naguszewska
  • ul. Jedności Narodu 6, Tczew
  • 609-648-242
  • k.naguszewska1@gmail.com